بهترین خودت رو بساز

تیم رژیم باما، متشکل از بهترین متخصص های تغذیه، ورزشی و مشاوره در تلاش است تا شما را با کمترین هزینه به آرزوهایتان برساند.
دریافت خدمات
برای دریافت خدمات رژیم، مشاوره و ورزشی؛ ابتدا ثبت ‌نام کرده و پس از پرداخت و تکمیل پرونده پزشکی، برنامه خود را دریافت کنید.
توجه داشته باشید که رژیم‌ها توسط متخصصین رژیم باما آماده خواهند شد و زمان مورد نیاز برای آماده‌سازی برنامه ها بین ۲ تا ۷۲ ساعت است.
چرا رژیم با ما؟!
رژیم با ما در یک نگاه!
هوای شما را داریم تا همیشه با انگیزه بمانید!
مشاورین رژیم باما، متخصصین حوزه های خود هستند که از ابتدای دریافت مشاوره ورزشی، روانشناسی و تغذیه تا رسیدن شما به هدفتان در کنار شما هستند و به صورت تخصصی پاسخگوی شما هستند و شما را از مراجعه‌ی حضوری مکرر به مطب‌های مختلف و تماس‌های تلفنی بی‌نیاز خواهند کرد.
برنامه متناسب با شرایط شما
رژیم باما همواره تلاش دارد تا بتواند متناسب با وضعیت افراد، برنامه غذایی یا ورزشی را صادر کند تا شما را به نتیجه دلخواه برساند.
درمان و کاهش بیماری‌ها
ریشه بسیاری از بیماری‌ها به‌ علت تغذیه نامناسب یا مشکلات روحی می باشد. تیم تخصصی رژیم باما با بیش از دو دهه تجربه سعی دارد تا با درنظر داشتن بیماری‌ های افراد، برنامه غذایی، ورزشی یا جلسات مشاوره تجویز نماید.
دریافت خدمات بدون مراجعه حضوری
ترافیک و دوری مطب، همواره از مشکلات همیشگی مراجعین می باشد. تیم رژیم باما سعی داشته تا این مسئله را کاملاً برطرف نماید. ما در رژیم باما پرونده پزشکی شما را دریافت و خدمت مورد نیاز شما را مطابق با آن ارائه می نمایم.
تجربه سیما در
جشن ۶۰ کیلویی شدن
به من می‌گفتن اگه ورزش کنی لاغر میشی، منم باشگاه رفتم ولی با وجود ورزشِ سنگین جواب خوبی نگرفتم! شاید به این خاطر که فکر می‌کردم با سوزوندن این همه کالری دیگه می تونم هرچی دوست دارم بخورم! اما به توصیه ی شما (رژیم با ما) که گوش دادم، فهمیدم؛ باید اول به تغذیه فکر کرد؛ بعد با خیال راحت سراغ ورزش رفت و ازش لذت برد...

مهشید سرابی، ملیحه مزیدی، سارا توروزی، نسرین یعقوبی، دلارام احمدی، مجید بهاریان، فاطمه تیرگر، ندا رهنما و خیلی های دیگه هم همینجوری بودن..! اما الان یک‌سالی هست که دیگه نیازی به رژیم ندارن و با خیال راحت ورزش می کنن

اگه دوست دارید اسم شما هم توی لیست بالا باشه؛ ما با تمام متخصصین و مشاورینمون کنارتونیم تا به کمک انواع رژیم‌هامون بتونید بهترین نتیجه رو بگیرید.
سوال دارید؟
در صورتی که نیاز به توضیحات بیشتری در رابطه با خدمات رژیم با ما دارید می‌توانید از طریق دکمه زیر با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.